#1 29-06-18 21:00:03

Reiss
Użytkownik

Witam Panowie Reiss

Witam Serdecznie. Jestem nowym czlonkiem jesli chodzi o forum takze milo mi poznac Wojtek z tej strony.
Ok 3lat temu udalo mi sie kupic z ojcem model Tunder Tiger i tak amatorsko upalamy ta mala maszyne;)
Mam do was pytanie wiem ze pewnie zly dzial ale prosze o wyrozumiałość, po prostu pomyślałem ze tu bedzie nieszkodliwy.
Od 2mc maszyna stoi skrzynia padla, serwisowalismy go u pomocnego gościa z modelarni na łukaszewicza - Wojtka. Macie moze kontak do niego lub mogłby mu ktos przekazać ze go szukam hehe img/smilies/wink bedzie pamietal auto troche problemu sprawilo. Mianowicie nie mam zamiaru wielce dupska zawracac, szukam pomocy tylko i wylacznie przy zamowieniu cześci img/smilies/sad a moze ktos inny bylby tak dobry i pomogł...
Z gory dziekuje i sorry za ot
Witam wszystkich serdecznie jeszcze raz i Pozdrawiam  Reiss

#2 29-06-18 21:39:25

RCFAN
Administrator

Re: Witam Panowie Reiss

Jaki Thunder Tiger- może to MTA4? MTA4 było popularne i powinny pasować części z asso także. Można pisać do centrali modelarnia.pl albo ebay albo modele.sklep.pl

Podsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę przodem samochodu,
Nadsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę tyłem samochodu,
Moc- czyli z jaką prędkością uderzasz w bandę,
Moment- czyli jak daleko przesuwasz bandę gdy w nią uderzysz.

#3 29-06-18 21:43:49

Reiss
Użytkownik

Re: Witam Panowie Reiss

Tak dokladnie mta4- jak widzisz jestesmy zielonie w tym temacie ale bardzo dziekuje za namiary skorzystam img/smilies/wink

Stopka forum