#1 23-10-17 20:39:38

eryk9966
Użytkownik

Powrót do lat świetności ^^

Witam,

W ogromny skrócie to po paru ładnych latach wracam do modelingu img/smilies/big_smile (i niekoniecznie chodzi mi o ten z ubraniami (lub bez)).

W posiadaniu mam dość mocno pomodowany model Revo 3.3 od traxxas.

Model nie był jakkolwiek zakonserwowany i stał jakieś 5lat. Silnik konkretnie ofna picco .26 dogorywał i miedzy innymi to był jeden z powodów odstawienia modelu.

Teraz chciałbym na nowo bawić się modelami aczkolwiek chciałbym mieć w tym większy sens jak sama czysta radocha.... chodzi mi mianowicie o zawody i tu pojawia sie pytanie:

czy są u nas w kraju organizowane zawody dla monster trucków 1:8 ? chodzi o to czy jest w czym startować a nie imprezka w ciągu roku i kuniec a reszte sezonu nic.

czy jeśli nie ma zawodów dla kategorii wyżej jakie inne są najpopularniejsze (chodzi tylko o off road ale elektryk czy spalina już nie ma znaczenia) nie widzę problemu aby zmienić model img/smilies/wink.

i ostatnie czy jest ktoś na tyle chętny aby wprowadzić mnie z powrotem w ten świat bo w internecie raz że informacji to szukać ze świeczką a sklepów modelarskich jak na lekarstwo a jeżeli już to sprzedawcy nie podejmują się takich działań. Oczywiście nie za darmo mogę zawsze kogoś wesprzeć w jakichkolwiek pracach w domu czy ogrodzie (w końcu technik mechatronik to coś się znajdzie)

Przepraszam za mały brak spójności posta ale jeżeli jest ktoś zainteresowany pomocą to wszystko ładnie napiszę albo można się zgadać poprzez telefon czy też jakikolwiek komunikator głosowy img/smilies/smile.

Ah zapomniałbym chciałbym również z czasem zostać członkiem klubu i prężnie działać ^^

Model:
Revo traxxas 3.3 w stanie rozkładu naturalnego img/smilies/big_smile

#2 23-10-17 21:24:04

RCFAN
Administrator

Re: Powrót do lat świetności ^^

No to najlepiej wpaść na zawody do Dopiewa:

http://rcclubpoznan.pl/wydarzenia/

https://www.facebook.com/rcclubpoznan/

Tam będzie z kim pogadać na żywo i obejrzeć wózki.

Podsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę przodem samochodu,
Nadsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę tyłem samochodu,
Moc- czyli z jaką prędkością uderzasz w bandę,
Moment- czyli jak daleko przesuwasz bandę gdy w nią uderzysz.

#3 24-10-17 00:17:38

igigod
Użytkownik

No monstery w Polsce wymarły. Jeśli chodzi o offroad to 1/8 buggy spalina, albo elektryk. Ewentualnie skala 1/10 elektryczne buggy - wtedy śmigasz lato i zimę tym samym sprzętem. Tak jak RCFAN napisał, najlepiej wbij na zawody to Ciebie wprowadzimy img/smilies/big_smile

Igor Goderski
Serpent Cobra 2.1 | O.S. Speed | ProTek | nVision | Sweep | Sanwa MT-4
Xray XB4 2018| Xerun XR10 PRO | 5.5T Xerun V10 G2 | LRP / YOKOMO | Sanwa MT-4
www.rctmarket.pl Team Driver

#4 24-10-17 15:33:41

eryk9966
Użytkownik

Na te zawody to mur beton będę img/smilies/big_smile

Model:
Revo traxxas 3.3 w stanie rozkładu naturalnego img/smilies/big_smile

#5 05-10-18 11:54:11

Grunio
Użytkownik

Doskonale cie rozumiem, ja też wlasnie zaliczam comeback po dwoch latach przerwy img/smilies/big_smile

Stopka forum