#1 10-04-17 22:31:04

sq3ope
Klubowicz

Witam!

Cześć,

Od niedawna jestem posiadaczem modelu Quanum Vandal. Dopiero się uczę, ale o modelarstwie coś tam wiem, jako wieloletni pilot helikopterów RC (nie mylić z quadrocopterami!). Chciałbym spróbować swoich sił w jeździe po torze offroadowym w Murowanej Goślinie. W regulaminie czytam że mam dwie opcje:

1. Wzięcie udziału w treningach, których terminy są publikowane na http://rcclubpoznan.pl/. Problem w tym, że ostatni wpis na tej stronie jest z zeszłego roku. Na forum, w dziale treningi również cisza.

2. Zostanie członkiem klubu. Czy wówczas dostaję klucze od furtki i mogę korzystać z toru kiedy chcę?

Były też dni otwarte toru, ale ostatnie w 2015 img/smilies/sad

Poradźcie coś, bo w ostatni weekend mogliśmy z synem jedynie podziwiać tor zza płota.

Paweł

#2 11-04-17 15:01:58

Dejan Bosnjakovic
Klubowicz
Serwis

Re: Witam!

sq3ope napisał(a):

Cześć,

Od niedawna jestem posiadaczem modelu Quanum Vandal. Dopiero się uczę, ale o modelarstwie coś tam wiem, jako wieloletni pilot helikopterów RC (nie mylić z quadrocopterami!). Chciałbym spróbować swoich sił w jeździe po torze offroadowym w Murowanej Goślinie. W regulaminie czytam że mam dwie opcje:

1. Wzięcie udziału w treningach, których terminy są publikowane na http://rcclubpoznan.pl/. Problem w tym, że ostatni wpis na tej stronie jest z zeszłego roku. Na forum, w dziale treningi również cisza.

2. Zostanie członkiem klubu. Czy wówczas dostaję klucze od furtki i mogę korzystać z toru kiedy chcę?

Były też dni otwarte toru, ale ostatnie w 2015 img/smilies/sad

Poradźcie coś, bo w ostatni weekend mogliśmy z synem jedynie podziwiać tor zza płota.

Paweł

Będę pisał szczeże.

Tor utrzymywany jest z pracy społecznej klubowiczów oraz składek członkowskich.

Są dwie opcję,
czekać na dni otwarte lub trening (na co nie będę ukrywał, nie mamy czas organizować)

lub

dołączyć do klubu, poświęcić wolny czas w pracach społecznych na torze, opłacać składkę członkowską i wtedy dostaję się klucz i można jeździć w każdej wolnej chwili.

Serpent, Spec-R, TeamDurango itd itp

www.rccars.pl Serdecznie zapraszamy

#3 13-04-17 14:20:02

sq3ope
Klubowicz

Hmmmm, może w takim razie skuszę się na wstąpienie do klubu.
Dzięki za informacje.

Pozdrawiam
Paweł

#4 13-04-17 15:01:26

SP3SWJ
Klubowicz
Serwis

witaj ...

... zawody pomału sie zblizaja ....

Pozdrawiam Jarek

DEX210,410,408 DETC410 VRCPRO