#1 16-01-17 23:22:42

Wojek
Moderator

Team Durango DEX410V5 i opony

Z bólem serca, ale powoli zbieram się do sprzedaży posiadanego przeze mnie podwozia, wiąże się to tylko i wyłącznie z przerwą od modelarstwa (przynajmniej ścigania się), którą zaplanowałem. Na sprzedaż wyłącznie podwozie, cała elektronika poczeka na powrót do ścigania img/smilies/smile Osoby, które chcą poznać powody zapraszam na priv, nie robić mi syfu w wątku img/smilies/tongue

Najpierw chcę napisać tutaj, może ktoś z Was będzie chętny, jak nie to ogłoszenie puszczam dalej w PL.

Krótko co w zestawie:
- najnowsze podwozie Team Durango - DEX410V5
- cały organizer plastików - część dokupiona, część z zestawu, część do 2wd jak to TD ma w zwyczaju
- komplet stabilizatorów przód i tył, żeby można było dobrać coś do każdego toru
- zamontowane części opcjonalne - przede wszystkim amorki przeszły update przy pomocy części SpecR
- kilka kompletów felg, dwa komplety poklejonych kół (Schumachery i Sweepy na glinę)
- nie pamiętam co jeszcze... może to już wszystko img/smilies/tongue

Cena: na pewno coś powyżej 1000zł, zapraszam chętne osoby na priv, zdjęcia też tylko dla chętnych wszak większość z was widziała model na podium na poprzednich zawodach img/smilies/tongue

Oprócz tego mam chyba 4 komplety Schumacherów do Łodzi i wkładki do nich, również sprzedam taniej niż jakikolwiek sklep więc zapraszam img/smilies/smile

Telefon dla zainteresowanych: 883740157, na FB i tutaj priv

POZDRAWIAM! img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez Wojek (16-01-17 23:22:56)

Team Durango DEX410V5, SpeedPassion, Savox, Turnigy, Sanwa
TeamC TM2V2, SpeedPassion, Savox, Turnigy, Sanwa

#2 26-01-17 10:45:07

Wojek
Moderator

Re: Team Durango DEX410V5 i opony

Podbijam img/smilies/smile

Team Durango DEX410V5, SpeedPassion, Savox, Turnigy, Sanwa
TeamC TM2V2, SpeedPassion, Savox, Turnigy, Sanwa

#3 02-02-17 13:24:42

Wojek
Moderator