#1 21-10-12 20:59:23

Michał Pokora
Klubowicz

Rangi użytkowników forum

Mam takie pytanko,  skąd co niektórzy mają tytuł klubowicza i czerwony nick?
Czy dany tytuł przydziela admin, lub może zależy to od częstego odwiedzania forum?

Xray XB8 2014
Xray T4 2014

#2 21-10-12 21:16:07

RCFAN
Administrator

Re: Rangi użytkowników forum

Ranga klubowicz jest przyznawana przez administratora, dostają ją wszyscy silnie zaangażowani w działanie naszego klubiku, tych których ja i Marcin kojarzymy ze spotkań i treningów jako aktywnych rcmaniaków. Podejrzewam, że niedługo zostanie skodyfikowana a grupa się cały czas powiększa img/smilies/wink.

Podsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę przodem samochodu,
Nadsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę tyłem samochodu,
Moc- czyli z jaką prędkością uderzasz w bandę,
Moment- czyli jak daleko przesuwasz bandę gdy w nią uderzysz.

#3 11-11-12 11:28:37

Maciej Marcinek
Użytkownik
Serwis

Jesteśmy generalnie w czarnej...
Deklaracje do OSM spaliły na panwece, bo OSM się rozwiązał. A jeśli chodzi o - jako tako - zalegalizowanie "RCCLUBPOZNAN" to niestety finansowe prowadzenie księgowości nas zniszczy...

Maciej Marcinek
www.rctecnica.pl team driver
Xray, Hudy, Novarossi, Tekin, Futaba, JConcepts, Mon-Tech, Parma

#4 11-11-12 13:38:39

dzajdol
Klubowicz
Serwis

Jacek Kempiński napisał(a):

Jest nas 400 to nawet jak po 5 zł.na miesiąc to jest trochę kasy.A próbować jako stowarzyszenie .
Jacek

Tylko z tego 10% aktywnych - czyli takich którzy ewentualnie mogli by płacić.

Jak już mówiłem księgowość pewnie dałbym radę załatwić za free, jeżeli to ma być jedyny problem.

Tomasz Dzidek

ONROAD: XRAY T3'12
OFFROAD: XRAY XB4

#5 11-11-12 15:30:33

RCFAN
Administrator

Chłopaki- bez czarnowidztwa proszę. Jesteśmy na stosunkowo dobrej drodze. Musimy ogarnąć sobie gdzie i jak przebukować się z OSM w zgodzie z centralą a jest to przedsięwzięcie niełatwe. Muszę jednak poprzeć słowa Dzajdol-a, że często borykamy się z kłopotami wynikającymi z deficytu zasobów ludzi do pomocy. Cieszy mnie bardzo postawa wszystkich nowych którzy pomagają przy rozkładaniu/składaniu wykładziny, nawet tych których nie znam i pierwszy raz na oczywiście widziałem, że zostają do końca treningów i poświęcają dodatkowe 35 minut na noszenie i zwijanie sprzętu z toru- o takie coś chodzi, niby niewiele, ale jakże pomocne i motywujce do dalszego działania. 

Jesteśmy nieco bardziej formalnie zorganizowani dopiero niecały rok, nie wymagajcie od razu zbyt wiele, cudów się nie uczyni, ale dzięki zaangażowaniu wielu osób i ich bezinteresownej pomocy, wiele rzeczy wychodzi nam bardzo dobrze, jak chociażby Mistrzostwa Wielkopolski off-road gdzie zaangażowało się wiele osób, i skończyliśmy sezon nawet z nagrodami rzeczowymi img/smilies/smile. Także zachęcam do dyskusji i tu i na sali, szczególnie wszystkich którzy są w stanie chwilę swojego wolnego czasu poświęcić pro publico bono.

Podsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę przodem samochodu,
Nadsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę tyłem samochodu,
Moc- czyli z jaką prędkością uderzasz w bandę,
Moment- czyli jak daleko przesuwasz bandę gdy w nią uderzysz.

Stopka forum