#1 05-06-08 21:05:55

FiD
Użytkownik

ATA...

mam mała prosbe, czy ktos bedzie cos zamiawiał w najbliższym czasie cos z aty?? bo ten sklep na tak popier****ne zasady ze to koniec img/smilies/mad chce kupic srubke za 22zł bo nigdzie indziej w necie nie ma img/smilies/hmm, i nagle wyskoczył mi komunikat....
Uwaga: minimalna kwota zamówienia 50 zł nie została osiągnięta. Realizujemy zlecenia dopiero od tej kwoty.
a nic wiecej nie potrzebuje wiec jak ktos chce cos z aty zamowic albo juz zamawia to czy mogłbym sie dolaczyc??

#2 06-06-08 10:14:52

FKTuner
Użytkownik

Ostrzeżenia: 2

Re: ATA...

sluchaj stary, bierzesz srubke idziesz najpierw na lukaszewicza bo tam tego maja duzo, jqak tam nie ma to idziesz do praktikera, a jesli tam nie znajdziesz to wchodzisz na ata i kombinujesz.

#3 06-06-08 12:32:54

the bill
Użytkownik

możesz też podjechać na narożnik wolsztyńskiej i marcelińskiej. piotr min. raz w tygodniu robi zamówienia w ATA.

http://img240.imageshack.us/img240/2164/rysunek1nn0.jpg

#4 06-06-08 15:18:19

FiD
Użytkownik

FKTuner napisał(a):

sluchaj stary, bierzesz srubke idziesz najpierw na lukaszewicza bo tam tego maja duzo, jqak tam nie ma to idziesz do praktikera, a jesli tam nie znajdziesz to wchodzisz na ata i kombinujesz.

widze ze czytanie ze zrozumieniem i tak lezy u ciebie... na lukaszewicza szczerze atpie zeby byly, to nie jest taka zwykle srubka wiec w praktikerze tez by nie bylo, a na ata to przeczytaj post do gory, pomysl chwile i dopiero mow... -.-

no to zostaje chyba piotrek

#5 08-06-08 21:50:10

RCFAN
Administrator

Lutycka 105 mają wszystkie śruby a jak nie mają to zamówią nawet e-ringi 3mm podobno mają więc pozostaje podejść...

Podsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę przodem samochodu,
Nadsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę tyłem samochodu,
Moc- czyli z jaką prędkością uderzasz w bandę,
Moment- czyli jak daleko przesuwasz bandę gdy w nią uderzysz.

#6 09-06-08 11:13:18

the bill
Użytkownik

RCFAN napisał(a):

[...]nawet e-ringi 3mm podobno mają [...]

dzięki za ten sygnał img/smilies/trink39

#7 09-06-08 20:39:38

FKTuner
Użytkownik

Ostrzeżenia: 2

Dobrze jest ATA mi naprawilo helikopter i chca tylko 30zl ciekawe za co-zobaczymy przy odbiorze ^^

#8 02-07-08 19:59:20

paczek1981
Użytkownik

Jest jeszcze sklep ADO na "śrudce"-śrutce" (nie wiem jak sie to pisze) też tam maja rózne srubki i srubeczki!!! Pojechalem do nich ostatnio po śrubki to back playta od sava i dostalem bez problemu!!!!

#9 02-07-08 20:06:45

Maxi91
Użytkownik

Ostrzeżenia: 1

śródka.............. jeśli jestes z rocznika jaki masz w nicku to gratuluje ortografii

Serpent img/smilies/smile

#10 03-07-08 16:55:29

the bill
Użytkownik

może nie na temat, ale ortografia w tym przypadku nie ma nic do rzeczy.
paczek1981 nie jest z poznania i mogą być mu obce nazwy dzielnic poznania. to tak, jakby mieszkaniec np. środkowej polski wypowiadał sie na temat kórnika, a napisałby kurnik - zgodnie z ortografią.

end OT

edit:
po przeczytaniu dwóch poniższych postów, również mi jest wstyd za kolegę paczek1981, który jednak powinien znać pisownię poznańskich dzielnic img/smilies/wink

ps.
chyba nie ty jesteś od zwracania uwagi, a jednego warna już masz img/smilies/wink [czyżby za takie uwagi?]

nawiązując do wątku. w przeźmierowie przy rynkowej koleś wdrożył modele jakiejś niemieckiej firmy i spalinowki [szarpanki] zamykają się w 1K.
rozmawiałem o moim przypadku i jest skłonny zamówić dla mnie części do TNX na e-bay'u.
może warto z nim pogadać i wejść w tanie układy?

Ostatnio edytowany przez the bill (04-07-08 12:22:58)

#11 03-07-08 22:17:40

Maxi91
Użytkownik

Ostrzeżenia: 1

the bill napisał(a):

paczek1981 nie jest z poznania i mogą być mu obce nazwy dzielnic poznania. to tak, jakby mieszkaniec np. środkowej polski wypowiadał sie na temat kórnika, a napisałby kurnik - zgodnie z ortografią.

end OT

ps.
chyba nie ty jesteś od zwracania uwagi, a jednego warna już masz img/smilies/wink [czyżby za takie uwagi?]

nawiązując do wątku. w przeźmierowie przy rynkowej koleś wdrożył modele jakiejś niemieckiej firmy i spalinowki [szarpanki] zamykają się w 1K.
rozmawiałem o moim przypadku i jest skłonny zamówić dla mnie części do TNX na e-bay'u.

paczek1981 w "skad jesteś:" ma wpisane Poznań, wiec wg mnie jest z Poznania, pozatym jeśli "nazwy dzielnic sa mu obce" jest takie coś jak google, można tam wpisać słowo i wyjdzie czy dobrze napisane czy nie, ot tak żeby sobie siary nie narobić img/smilies/wink

ps. a warny to ja mam w........ :]

end OT :]

Serpent img/smilies/smile

#12 03-07-08 22:23:47

paczek1981
Użytkownik

Maxi91 napisał(a):

the bill napisał(a):

end OT

ps.

paczek1981 w "skad jesteś:" ma wpisane Poznań, wiec wg mnie jest z Poznania, pozatym jeśli "nazwy dzielnic sa mu obce" jest takie coś jak google, można tam wpisać słowo i wyjdzie czy dobrze napisane czy nie, ot tak żeby sobie siary nie narobić img/smilies/wink                               

ps. a warny to ja mam w........ :]

end OT :]

"Wstyd to kraść i z d**y spaść" a w nawiasie napisałem ze nie wiem jak sie to pisze i to tez oznacza ze nieche mi sie szukac jak to jest napisane. A co miejsca zamieszkania to akurat jestem z POZNANIA i to z centrum!!!

#13 03-07-08 22:29:12

paczek1981
Użytkownik

A wracajac do tematu to podpowiedzcie mi gdzie mozna kupic podkladki bardzo cienkie bo chcialem wyregulowac satelitki w dyfrze i na ataku od dyfra?!  bylem w kilku sklepach i nie maja cieniutkich tylko od 1mm

#14 03-07-08 23:47:13

RCFAN
Administrator

Lutycka 105 Fabory tam mają niezły wybór śrób, więc pewnie też i podkładek...

Podsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę przodem samochodu,
Nadsterowność- jest wtedy, gdy uderzasz w bandę tyłem samochodu,
Moc- czyli z jaką prędkością uderzasz w bandę,
Moment- czyli jak daleko przesuwasz bandę gdy w nią uderzysz.

Stopka forum