• Index
  •  » Kosz
  •  » jak mozna stac sie klubowiczem ??

#1 28-07-07 13:33:39

filipowicz
Użytkownik

jak mozna stac sie klubowiczem ??

jak w temacie

ONLY TEAM ASSOCIATED

#2 01-08-07 10:02:09

Witek
Gość

Re: jak mozna stac sie klubowiczem ??

Udzielać się na forum, uczęszczać na spotkania i przestrzegać regulaminu

#3 01-08-07 22:15:05

STIG
Użytkownik

To chyba jest coś nie tak. Ja udzielam się na forum mam ponad 60 postów bywam na spotach i regulamin przestrzegam a jestem użytkownikiem.

Associated B44 FT
Associated 12R5

#4 05-08-07 18:42:15

filipowicz
Użytkownik

ja mam juz tez troche postow napisanych, nie mam zadnego upomnienia na spotach jestem w 99% a nie jestem klubowiczem

ONLY TEAM ASSOCIATED

#5 05-08-07 18:59:24

qkles
Przyszły drifter :P
Serwis

Może się myle, ale gdybym ja był tutaj modem, to za 3 tematy pod rząd o treści "kto będzie dzisiaj na spocie" miałbyś już u mnie warna.
Ale nie jestem (na niektórych szczęście img/smilies/lol)

http://i208.photobucket.com/albums/bb175/Qkles/DSC02879kopia-1.jpg

#6 06-08-07 10:58:36

filipowicz
Użytkownik

pisze tak poniewaz nie chce jechac takiego kawału do m1 i byc tam sam

ONLY TEAM ASSOCIATED

#7 06-08-07 11:57:47

Witek
Gość

Zadowoleni?? img/smilies/tongue

#8 06-08-07 13:53:45

filipowicz
Użytkownik

thx. bardzo img/smilies/smile

ONLY TEAM ASSOCIATED

#9 06-08-07 15:57:26

Marcin Grygiel
Użytkownik

Mam pytanko czemu wyłączyłeś mnie z funkcji moderatora.

YOKOMO BD7
xciterc.com

#10 06-08-07 19:17:17

qkles
Serwis

filipowicz napisał(a):

pisze tak poniewaz nie chce jechac takiego kawału do m1 i byc tam sam

Dobrze, rozumiem to. Ale swoją drogą te tematy następnego dnia stają sie już nie ważne i można by je skasować. Mod chyba ma takie uprawnienia i admin też. Nie chce tu nikogo obrażać, ale chwilami wydaje mi się, że na tym forum moderacja poprostu śpi. Przykładem moze być temat "misja buda z prlu" gdzie ktoś napisał bezsensownego posta, że jadę do grecji fiatem Seicento, ja napisałem w moim poście "k****", czyli pełna cenzura, a i tak dostało mi się od admina. Do tego ja bym już dawno taki post skasował a jeśli jest taka mozliwość to tego użytkownika wyrzucił z forum. Takie zachowanie ewidentnie wskazuje na żart. (rejestruje się, pisze jednego posta i więcej sie nie loguje)
To zdanie kieruję teraz do witka. Jesli w tej chwili myślisz sobie coś w stylu: "a może chciałbyś zostać tutaj moderatorem. Zobaczymy jaki jesteś madry" To z góry odpowiadam. TAK! CHCĘ!
Jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś tu uraziłem. Oczywiście nie chciałem. Ten post pewnie zabrzmiał troche hamsko i arogancko, ale nie potrafiłem go inaczej napisać.

Pozdrawiam

100 POST!!! jupiiii! img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile

#11 06-08-07 19:58:57

Witek
Gość

Nikt nie ma do ciebie pretensji, napisałeś co myślałeś i wyraziłeś to głośno.

A teraz jeśli chodzi o sprawe z wyjazdem sejem go grecji:
Moj znajomy był swojego czasu maluchem we włoszech bo załozył sie ze swoim kumplem. WYGRAŁ img/smilies/big_smile Więc tego typu post mnie nie dziwi. Zdziwiło mnie faktycznie jego znalezienie się na forum. Ale nie mam podstawy żeby go usuwać czy karać ponieważ wg mnie nie złamał zadnej zasady. Tobie się nie oberwało, tylko napisałem ostrzeżenie ponieważ naruszyłeś regulamin przeklinająć... nawet gwiazdkami.

Dalej... Jest to wolne forum, każdy może pisać co chce i jak chce, oczywiście nie łamiąc z góry ustalonych zasad. Nie widze kolejnego powodu do kasowania, tym razem postów. Czyszczenie forum będzie odbwało się również w swoim czasie.

Nie należe do ludzi którzy wścibsko rzucają teksty (cyt.): "a może chciałbyś zostać tutaj moderatorem. Zobaczymy jaki jesteś madry"
Szanuję innych użytkowników i ich posty, i nie mam zamiaru w nie ingerować (chyba że jest z nimi coś naprawde nie tak)

W poscie pt.: "13.03.2007 Zmiany na forum" pisałem propozycje o zgłaszanie swoich chęci na moderowanie forum, ale ty qkles nic nie napisałeś.

W sprawie użytkownika maxel9998 i jego żartobliwego postu mogłęś napisać do mnie na maila, napewno znaleźli byśmy jakieś logiczne rozwiązanie.

To chyba wszystko co miałem ci (wam) do przekazania.

#12 07-08-07 08:53:20

qkles
Serwis

no to wszystko gra. Tylko, że 13.03.07, kiedy powstał ten temat ja jeszcze na forum nie istniałem.
Fakt, moze ja jestem bardziej wyczulony na różnego typu błędy, bo jestem już moderatorem na dużo większym oficjalnym forum mojej szkoły (około ponad 9000 postów i 274 użytkowników) i codziennie muszę zmagac się z ludźmi, którzy nie chcieli łaskawie spojrzeć, co piszą.

W każdym razie jeśli będę miał okazję kandydowac tutaj na stanowisko moderatora to chętnie się zgłosze.

POZDRO

Ostatnio edytowany przez qkles (07-08-07 10:22:47)

#13 07-08-07 11:37:09

Witek
Gość

Generalnie to napisz jaki dział Ci przypasowac i go dostaniesz ode mnie Pisz na priva.
A z drugiej strony piszesz że jesteś moderatorem jakiegoś innego forum... powiedz mi jak długo??

#14 07-08-07 11:38:54

Witek
Gość

lazer zx5 napisał(a):

Mam pytanko czemu wyłączyłeś mnie z funkcji moderatora.

O ile pamiętam masz władze nad działem Off-Road.... u mnie wszystkie opcje sie zgadzają... dalej nad tym panujesz... chyba że miałeś coś innego. Jak co to pisz na priva

#15 07-08-07 17:05:12

qkles
Serwis

praktycznie od początku istnienia ale forum jest dość nowe więc będzie gdzieś tak z 10 miechów

• Index
  •  » Kosz
  •  » jak mozna stac sie klubowiczem ??

Stopka forum